تاريخ : چهارشنبه 27 اسفند 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 25 مرتبه

به روزها و ساعت های آخر سال که نزدیک می شویم انگار ثانیه ها زودتر می گذرند و لحظه ها شتاب بیشتری می گیرند .همه در تکاپوی لحظه ی سال تحویل می مانند تا بانگ تحویل سال دمیده شود. واقعاً حس تازه و خوبی ست . وقتی کنار سفره هفت سین می نشینی، شروع می کنی به شمردن ثانیه های آخر سال .انگار که بعد از این تحویل، ثانیه ها و ساعت های متفاوتی خواهی داشت و به نظر فلسفه عید هم همین است و باید تلاش کرد که لحظه ها و روزهای متفاوتی با قبل را تجربه کنیم . به حال خوب فکر کنیم و بکوشیم تا حالمان در کنارهم خوب شود. دعا کنیم تا قلبهایمان از هم دور نشود و بودن در کنار هم به ما نوید آرامش و آسایش بیشتری  بدهد. یک بار سال ها قبل بود که تصمیم گرفتم لحظه سال تحویل را تنها باشم و فقط سکوت را تجربه کنم. رفتم کنار رودخانه ای که نزدیک خانه ما بود وتنها نشستم ، آنقدر به آرامش آب خیره شدم و با خودم خلوت کردم تا اینکه غروب شد. وقتی برمی گشتم خانه حس خوبی داشتم انگار که غصه هایم را سپرده بودم به آب رودخانه که با خود ببرد. امسال نیزهمان حس خوب را دارم .سه سال است ، فرشته ای مهمان قلب های ما شده که باحرفهایش و با خنده های بی نظیرش حال ما را خوب میکند . وقتی لبخند می زند تمام غصه هایم را به آب می دهم که با خود ببرد. وقتی با من حرف می زند تنها به تدبیر مدبراللیل والنهار فکر میکنم و تنها و تنها شکر می  کنم.امیدوارم حال همه ما خوب شود و دعا کنیم از کنار هم بودن لذت ببریم. پیشاپیش سال 1394را به همه تبریک و شادباش می گویم.موضوع :
تاريخ : جمعه 22 اسفند 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 62 مرتبهموضوع :
تاريخ : سه شنبه 19 اسفند 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 43 مرتبه

خنده های تو هیجان قلب مرا بیشتر میکند، سکوت دلم را می شکند، به قلبم قوت می دهد و خاطرم را آرام می کند و انگار یاد دوران کودکی خودم میکنم که با هر بهانه ای شاد بودم. بخند عزیزم و بیشتر بخند، آنقدر که مسحور خنده هایت شوم . بیشتر بخند، آنقدر که مسرور چشمان پاک وبی آلایشت شوم. وقتی می خندی مهر خدا را می بینم و محبت او را . بیشتر بخند... بخند تا بشکند سایه غمبار این دلتنگی ام...موضوع :
تاريخ : جمعه 15 اسفند 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 118 مرتبه

امروز جمعه است پانزدهم اسفند ماه یکهزاروسیصدو نودویک .آخرین روزها وساعت های سال .عادت کردیم به انتها که می رسیم شمارش ثانیه ها را سرعت می دهیم تا برسیم به لحظه هایی که بانگ یا مقلب القلوب والابصار دمیده شود و امیدوار باشیم به یا محول الحول ولاحوال تا دگرگون کند حالمان را .شاید سپرده ایم خودمان را به او و فراموش کردیم خودمان را . آنقدر پیچیده ایم به خودمان که ازیاد برده ایم حال های آرام بخش زندگی را .معلوم نیست از کجای این روزگار لذت طلب می کنیم. گم شدیم در برزخی که هیزمش را بادستان آلوده خود مهیاکرده ایم.

خدایا توحالمان را خوب کن .آن گونه که باید باشیم .نگذار دلهایمان از تو و ازهم دور شود .وای اگر تو به دادمان نرسی چگونه باید سرکنیم ثانیه های سنگین زنده بودن را ...موضوع :
تاريخ : جمعه 15 اسفند 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 47 مرتبه
تاريخ : جمعه 8 اسفند 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 40 مرتبهموضوع :
تاريخ : پنجشنبه 7 اسفند 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 39 مرتبهموضوع :
تاريخ : شنبه 25 بهمن 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 61 مرتبهموضوع :
تاريخ : پنجشنبه 23 بهمن 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 50 مرتبهموضوع :
تاريخ : يکشنبه 12 بهمن 1393 | نویسنده : مهدي
بازدید : 44 مرتبهموضوع :
صفحه قبل 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 صفحه بعد